Засідання Вченої ради університету від 9.10.2024 р.

9 жовтня відбулось засідання Вченої ради університету. Члени вченої ради підтримали представлення до вченого звання професора Андрієвської В.М. і вченого звання доцента Небитової І.А., затвердили 29 наукову школу в університеті, а саме «Наукову школу поліпарадигмального вивчення мовних одиниць: від речення до дискурсу» (фундатор – Калашнікова Галина Федорівна, доктор філологічних наук, професор).

Також було затверджено організаційно-розпорядчу документацію, структурні зміни, склад Ради з координації тем дисертаційних досліджень, зміни до складу редакційних колегій, рекомендовано до друку наукові і науково-методичні видання.