Засідання Виконавчої ради.

28 жовтня 2019 року засідання Виконавчої ради (Ради з якості) розпочалося з нагородження керівників факультетів-переможців загальноуніверситетського студентського конкурсу відеороликів «Моя група - моя гордість».

Ректор нашого університету Прокопенко Іван Федорович привітав з отриманням державної нагороди «Заслужений працівник освіти України» доцентку кафедри історії педагогіки та порівняльної педагогіки Денисенко Анжелу Олегівну та привітав іменинників, керівників редакційно- видавничого відділу Шаповалову Олену Василівну та відділу менеджменту і моніторингу діяльності університету доц. Плахтєєву Вікторію Іванівну.
Вітаємо наших колег з Днем народження! Нехай Ваше життя буде сповнене втіленими у реальність мріями і здійсненнями усіх починань, аби Ваш професійний досвід й надалі сприяв розвитку нашого університету!

Під час засідання було заслухано наступні доповіді:

• Підготовка студентів факультету іноземної філології до навчання іноземних мов в умовах інклюзії (доц. Борисов В.А.);
  • Розвиток соціального інтелекту майбутніх педагогів-музикантів у процесі хормейстерської підготовки(доц. Фомін В.В.);
  • Про роботу з профорієнтації та підготовку до працевлаштування студентів ОР - магістр( Родченко Т.А.).