Засідання Виконавчої ради від 01 лютого 2021 р.

Традиційно щопонеділка у нашому університеті відбулося засідання Виконавчої ради (Ради з якості) за участі проректорів, деканів факультетів та керівників підрозділів. 1 лютого засідання відбулось в офлайн форматі, під головуванням ректора університету Юрія Бойчука. Нарада розпочалась з урочистих привітань з днем народження проректора з навчально-виховної роботи Борисенко Н.О. та декана природничого факультету Маркіної Т.Ю. Колектив сковородинівського університету щиро бажає іменинникам творчої енергії, наснаги та наполегливості у здійсненні всіх задумів.

Основними питаннями, винесеними на розгляд ради були:

1. Стан та перспективи розвитку дистанційного навчання в університеті ( Житеньова Н.В.);
2. Самоврядування здобувачів вищої освіти як умова розвитку соціальної активності майбутніх юристів (Гончаров Д.А.);
3. Про інформаційність, змістовність та актуальність наповнення сторінок факультету мистецтв та кафедр на офіційному сайті ХНПУ імені Г.С. Сковороди (Губа А.В., Аудитор: Дідоренко А.С.);
4. Про змістовність та актуальність наповнення сторінок сайту факультету початкового навчання ( Довженко Т.О., Аудитор: Дідоренко А.С.);
5. Про підсумки внутрішнього аудиту документообігу деканату та кафедр фізико-математичного факультету (Пономарьова Н.О.);
6. Про роботу факультетів університету з профорієнтації випускників закладів середньої освіти (декани всіх факультетів).

✅ Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 8 лютого 2021 року в офлайн режимі.