Засідання Виконавчої ради від 08 лютого 2021 р.

У понеділок, 8 лютого 2021 року, відбулося чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) під головуванням ректора університету Юрія Дмитровича Бойчука. Зустріч пройшла в офлайн форматі за участі проректорів, деканів факультетів та керівників структурних підрозділів.

Основними питаннями, винесеними на розгляд членів ради були:
- Реалізація принципів академічної доброчесності в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди (О.І. Башкір);
- Про інформаційність, змістовність та актуальність наповнення сторінок природничого факультету на офіційному сайті університету (Т.Ю. Маркіна, аудитор: А.С. Дідоренко);
- Про сучасні тенденції та комунікативні технології залучення абітурієнтів до університету (Ю.С. Клименко);
- Звіт щодо внутрішнього аудиту факультету фізичного виховання і спорту (В.А. Коробейнік).

✅ Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 16 лютого 2021 року о 9:00 в офлайн режимі.