Засідання Виконавчої ради від 12.04.2021 р.

12 квітня 2021 року у дистанційному форматі відбулося чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) під головуванням проректорки з наукової, інноваційної і міжнародної діяльності Світлани Бережної.

До переліку основних питань, винесених на розгляд членів Виконавчої ради були:

1. Про зміст підготовки здобувічів вищої освіти за спеціальністю "Середня освіта (Географія)" (В.В. Піткевич);
2. Про роботу гуртожитків університету та їх санітарно-гігієнічний стан (Т.В. Чернік);
3. Звіт щодо внутрішнього аудиту факультету дошкільної освіти (А.В. Ковтун);
4. Про результати внутрішнього аудиту Інституту підвищення кваліфікації педагогічних працівників і менеджменту освіти (Р.І. Черновол-Ткаченко).

✅ Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 19 квітня о 10:00 в онлайн режимі.