Засідання Виконавчої ради від 15 березня 2021 р.

15 березня 2021 року відбулося чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) під головуванням ректора університету Юрія Бойчука. Зустріч пройшла в онлайн форматі за участі проректорів, деканів факультетів та керівників структурних підрозділів.
Основними питаннями, винесеними на розгляд членів ради були:
1. Про організацію освітнього складника у підготовці докторів філософії (В.В. Ушмарова);
2. Про інформаційність, змістовність та актуальність наповнення сторінок юридичного факультету на офіціному сайті університету (Д.О. Новіков, аудитор: А.С. Дідоренко);
3. Звіт щодо внутрішнього аудиту факультету мистецтв (А.В. Губа);
4. Інформаційне повідомлення щодо інформування про можливі факти корупції або пов’язані з корупцією правопорушення. Правила щодо усунення наслідків корупційних правопорушень (О.В. Тарасенко);
5. Про грантові можливості для студентів та науково-педагогічних працівників університету (А.О. Семененко).

✅ Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 22 березня 2021 року о 10:00 в онлайн режимі.