Засідання Виконавчої ради від 19.09.2022 р.

19 вересня під головуванням ректора університету, професора Юрія Бойчука відбулося чергове засідання ректорату Сковородинівського університету. Розглянуто низку важливих питань поліпшення організації освітнього процесу в умовах режиму воєнного стану, а також забезпечення життєдіяльності та його безпеки університету.

Відповідно до порядку денного учасники засідання заслухали та обговорили низку питань:

1. Звіт із самоаналізу ОП «Логопедія» (016. Спеціальна освіта») другого (магістерського) освітнього рівня (Наталія Сінопальникова);

2. Звіт із самоаналізу ОП «Освітологія» (011. Освітні, педагогічні науки») другого (магістерського) освітнього рівня (Людмила Зеленська);

3. Про організацію наукової роботи здобувачів факультету фізичного виховання і спорту (Віталій Коробейнік):

4. Перспективи роботи культурно-мистецького центру у 2022-2023 навчальному році (Наталія Грицаненко).

Під час зібрання розглядалися й інші важливі питання забезпечення життєдіяльності університету в умовах воєнного стану.

Наступне засідання Виконавчої ради відбудеться 26 вересня о 10:00.