Засідання Виконавчої ради від 23 листопада 2020 р.

23 листопада 2020 року у дистанційному форматі відбулося чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) під головуванням в.о. ректора університету Юрія Дмитровича Бойчука.
Засідання розпочалося з виступу директорки «Biopharma Plasma Харків» Г.М. Сіроштан, яка розповіла про роботу свого центру, про лікувальні можливості препаратів з плазми крові при COVID-19 та про переваги донорства плазми крові. Галина Миколаївна подякувала нашим студентам, які вже є постійними кадровими донорами плазми крові.
Основними питаннями, винесеними на розгляд ради були:
  1. Про впровадження дистанційного навчання на кафедрах факультету мистецтв (А.В. Губа);
  2. Про результати проведення ректорських контрольних робіт на факультетах університету (І.В. Єсьман);
  3. Про результати зарахування іноземних студентів до університету (Л.С. Калашник);
  4. Перевірка на плагіат магістерських досліджень (2019/2020 н.р.) (А.І. Прокопенко);
  5. Про розвиток соціальних мереж ХНПУ імені Г.С. Сковороди у період карантинних обмежень ( Ю.С. Клименко);
  6. Про підсумки проведення Тижня студентського самоврядування в університеті ( Денис Касалап);
  7. Підсумки працевлаштування студентів ОР-магістр (Т.А. Родченко).