Засідання Виконавчої ради від 26.09.2022 р.

26 вересня 2022року відбулося чергове засідання Виконавчої ради Сковородинівського університету. Провів зустріч у змішаному форматі відеоконференції ректор Юрій Бойчук.

Порядок денний засідання передбачав обговорення підготовки до акредитації освітніх програм у 2022–2023 н. р.

Основними питаннями, винесеними на розгляд членів ради були:

1. Звіт із самоаналізу ОП «Образотворче мистецтво» (014 Середня освіта. Образотворче мистецтво) другого (магістерського) освітнього рівня (зав. кафедри образотворчого мистецтва Тетяна Паньок);

2.Про новий порядок захисту дисертацій на здобуття доктора філософії та про алгоритм утворення разової ради для захисту дисертацій (в.о. ученого секретаря університету, проф. Анна Боярська-Хоменко);

3. Про роботу факультетів університету з профорієнтації випускників закладів загальної середньої освіти.

4. Профорієнтаційна робота на кафедрі фізики і хімії (зав. кафедри хімії доц. Ольга Сидоренко).

Під час зібрання розглядалися й інші важливі питання забезпечення життєдіяльності університету в умовах воєнного стану.

На завершення зустрічі ректор Юрій Дмитрович подякував колективу за злагоджену роботу і закликав відповідально поставитися до підготовки акредитації освітніх програм.

Наступне засідання Виконавчої ради відбудеться 3 жовтня о 10:00.