Засідання Виконавчої ради від 29 березня 2021 р.

29 березня відбулося чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) під головуванням ректора університету Юрія Дмитровича Бойчука. Враховуючи необхідність дотримання санітарних протиепідеміологічних заходів, зокрема, соціального дистанціювання, захід відбувся в актовій залі університету.

До переліку основних питань, винесених на розгляд членів Виконавчої ради були:

1. Про підготовку до відзначення 300-річчя від дня народження Григорія Савича Сковороди (С.В. Бережна);
2. Про роботу культурно - мистецького центру ХНПУ імені Г.С. Сковороди (Н.П. Грицаненко);
3. Звіт щодо внутрішнього аудиту факультету психології та соціології (І. Д. Денисенко);
4. Інформаційне повідомлення щодо роботи клубу воєнно-технічної історії «Шерман» (В.К. Тукан);
5. Про роботу факультетів університету з профорієнтації випускників закладів середньої освіти (декани всіх факультетів).

✅ Наступне засідання виконавчої ради відбудеться 5 квітня 2021 року о 10:00 в онлайн режимі.