Засідання Виконавчої ради від 6 квітня 2020 року

На час Карантину ХНПУ імені Г.С. Сковороди перейшов на дистанційний режим роботи. 6 квітня 2020 року відбулось чергове засідання Виконавчої ради (Ради з якості) у режимі онлайн за участі всіх деканів та керівників підрозділів університету. Ректор університету акад. Прокопенко Іван Федорович поспілкувався з деканами всіх факультетів про дистанційне навчання на факультетах.

Під час засідання було заслухано наступні доповіді:

1. Про дотримання карантину в гуртожитках (директор студ. містечка Чернік Тетяна Валентинівна);
2. Про використання можливостей  платформи Moodle в університеті
(проф. Прокопенко Андрій Іванович);
3. Про організацію педагогічних практик у дитячих таборах оздоровлення та відпочинку  (зав. відділом практик Кабанська Ганна Анатоліївна).