Максим Косинський. Назавжди у наших серцях.

У жорстокій війні з окупаційною армією Російської Федерації Україна втратила ще одного з найкращих своїх синів. Під час здійснення військових обов'язків загинув Максим Косинський – випускник 2017 року, факультету фізичного фиховання і спорту ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Максима знали як гарну людину, чуйну, порядну, авторитетну. Саме таким – безстрашним захисником, справжнім патріотом своєї країни – він назавжди залишиться в наших серцях.

Колектив та студентство Сковородинівського університету висловлює щирі співчуття рідним, близьким та друзям Максима.

Герої України не вмирають, а навічно залишаються славою та небесними захисниками нашої Батьківщини.

Шана та вдячність за подвиг Максима! Світла пам'ять усім загиблим у результаті наступу російських загарбників!