Сергій Береза. Назавжди у наших серцях.

Із величезним сумом повідомляємо, що 1 березня 2022року, у запеклих боях за Харків, загинув наш випускник Сергій Береза.

Сергій Береза народився 27 березня 1991 року на Полтавщині.

У 2008 році розпочав навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, після закінчення якого залишився там працювати. 8 років тому Сергій успішно закінчив факультет психології та соціології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

Сергій був ерудованим, відповідальним і працьовитим, мав високі моральні цінності. Він захищав країну у званні майора Збройних Сил України. Був заступником командира батальйону з морально-психологічного забезпечення.

Вдома у нього лишилися батьки, дружина та маленький син.

Висловлюємо рiдним та близьким нашi глибокi спiвчуття.

Схилімо голови у скорботі за Сергієм. Герої України не вмирають, а навічно залишаються славою та небесними захисниками нашої Батьківщини.

Згадаймо у своїх думках, помислах і молитвах усіх наших воїнів, хто у ці тяжкі дні поклав свої життя за нас, за Україну. Вічна слава і пам’ять захисникам нашої Батьківщини!