Вічна пам'ять

З величезним сумом сповіщаємо, що сьогодні, 14 березня 2022 року, на 76 році році життя відійшла у вічність незмінна завідувачка музею історії ХНПУ імені Г.С. Сковороди Алла Павлівна Мосцева.

Майже півстоліття її життя було пов’язане зі Сковородинівським університетом. Алла Павлівна стояла у витоків створення музею історії університету та очолювала його з 1994 року.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині, близьким та колегам з приводу тяжкої втрати.

Світлий, добрий спомин про Аллу Павлівну назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, усіх, хто її знав і поважав за світлий розум, високий професіоналізм, мудрість та щирість.