Вісник ХНПУ імені Г.С. Сковороди. Серія: Психологія

З 1998 року на кафедрі видається (з періодичністю 2 рази на рік) науковий журнал «Вісник Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди «Психологія», у якому публікуються статті, що відображають широкий спектр актуальних проблем з психології розвитку, навчання, виховання; психології когнітивної, емоційно-вольовій, мотиваційної сфер особистості; психології груп; психології різних видів діяльності (навчання, праці, гри) та спілкування; психології здоров’я; практичної психології; психології сім’ї; психокорекції та психотерапії.

Постановою Президії ДАК України № 1-05/4 від 14.10.2009 р. (перереєстрація: наказ МОН України №1643 від 28.12.2019 р.) збірник наукових праць внесено до категорії "Б" Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.

Спеціальність ДАК: 053 Психологія.

ISSN 2312-1599 (Print), ISSN 2312-9387 (Online).

Свідоцтво про державну реєстрацію: КВ № 15547-4019 ПР від 13.07.2009 р.

Збірник зареєстровано в міжнародних каталогах періодичних видань та базах даних: Ulrichsweb Global Serials Directory, OCLC WorldCat, Open Academic Journals Index (OAJI), Research Bible, Index Copernicus, Google Scholar, ERIH PLUS, BASE (Bielefeld Academic search Engine), Open AIRE.

Номери та статті з 2019 р. мають DOI від CrossRef.

Адреса: http://journals.hnpu.edu.ua/index.php/psychology

За період існування вийшли друком 62 номери вісника.