Докторантура кафедри психології

Важливим аспектом наукової діяльності кафедри психології є функціонування аспірантури та докторантури зі спеціальності 053 Психологія (19.00.07 «Педагогічна та вікова психологія»).

З 2009 року підготовлені та пройшли захист понад 20 кандидатських та 5 докторських дисертацій здобувачів кафедри, які отримали підтвердження МОН України.

З 2016 р. кафедра забезпечує підготовку і захист здобувачів наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 053 Психологія.

На даний час в аспірантурі навчається 19 здобувачів наукового ступеня доктора філософії (8 − денна, 6− вечірня, 5 − заочна форма навчання) та 1 докторант.

Додатки до наказу:
Додаток 2. Анотація