Парад з нагоди Дня Європи

21 травня 2016 року студенти, викладачі і керівництво ХНПУ імені Г.С. Сковороди взяли участь в святкуванні Дня Європи. Цю урочисту подію відзначили парадом вузів і презентацією їх потенціалу під девізом «Європейському місту - європейську освіту!»
У заході, організованому спільно з обласною адміністрацією, взяли участь близько 4 тисяч студентів з 31 ВНЗ області. Почесними гостями стали Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Януш Яблонський та представники дипломатичного корпусу.Презентацію вищих навчальних закладів регіону відкрила перший віце-губернатор Харківської області Юлія Світлична.