Перше вересня студентів факультету дошкільної освіти

Перше вересня для студентів факультету дошкільної освіти пройшло дуже цікаво й насичено. Лекція на тему: «Європейські цінності – основа демократичної України» закінчилася пішохідною екскурсію «Харків – сучасне європейське місто», що була організована для студентів І курсу та проведена д.п.н., професором кафедри естетичного виховання та технологій дошкільної освіти Л. Є. Перетягою.

Екскурсія розпочалася в історичному центрі міста біля пам’ятника Незалежності України. Під час екскурсії студенти дізналися, що сучасний Харків бере свій початок з Харківської фортеці, яка була зведена в середині XVII біля злиття річок Харків і Лопань. У ході екскурсії студенти відвідали Свято-Покровський чоловічий монастир, на території якого знаходиться найстаріша будівля Харкова – Покровський собор, що було зведено в 1689 року. Біля пам’ятного знаку, який знаходиться на території монастиря, вшанували пам'ять видатного українського просвітителя, поета і філософа Г. С. Сковороди, який у 1759 – 1764 роках викладав етику і поетику у стінах Харківського колегіуму. Зробили чудові фотознімки панорами зарічної частини міста з видами Благовіщенського собору, терасного скверу та Успенського собору. Скуштували смаколики у фірмовому магазині «Ведмедик» Харківської бісквітної фабрики та прогулялися головною вулицею міста – Сумською. Познайомилися з театрами міста: обласним театром ляльок ім. В. Афанасьєва, державним академічним театром ім. Т. Г. Шевченко та Харківським національним академічним театром опери та балету ім. М. В. Лисенко. А також відвідали виставку вишитих картин у художній галереї «Бузок» та трошки перепочили в саду ім. Т.Шевченко.

Екскурсія дуже сподобалася, оскільки дозволила не тільки познайомитися з історією Харкова, головними пам’ятниками архітектури та улюбленими місцями харків’ян, а й ближче познайомитися один з одним.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.