План діяльності інституту Григорія Сковороди на 2016 р.

Термін проведення

1

Проведення просвітницьких зустрічей з учнями шкіл (пед. практика)

січень – травень 2016

2

Проведення на факультетах відкритих лекцій провідними фахівцями Інституту Григорія Сковороди

лютий – травень 2016

3

Організація та проведення позакласних занять зі студентами у форматі «speaking club» (мовленевий клуб)

березень 2016

4

Конкурс студентських віршованих творів «Мій Григорій Сковорода» (для студентів мовно-літературного факультету, факультету славістики та іноземної філології)

квітень 2016

5

Участь в ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ТА ІНТЕРПРЕТАТОРИ: з історії сковородинознавства», яка організована Національним літературно-меморіальним музеєм Г.С.Сковороди.

14 травня 2016 року

6

Організувати для студентів І курсу екскурсію до Сковородинівки (Харківської області) Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди

вересень 2016