Посвята в першокурсники природничий факультет

Щороку 31 серпня університет відкриває свої двері молодим людям, які готуються стати на шлях професійного і наукового пізнання. З цієї нагоди традиційно відбувається посвята першокурсників у студенти, яка є своєрідним благословенням на сповнений цікавих відкриттів шлях у стінах нашої аlma mater.

Після офіційної частини, де їх вітали студенти старших курсів танцями, піснями і навіть чарами, їх очікував квест, під час якого вони блище ознайомилися з всіма нашими кафедрами. А після проходження квесту першокурсників чекал солодкий подарунок.

Свято завершилося. Попереду в сьогоднішніх першокурсників п’ять років титанічних зусиль, нелегких завдань, різноманітних випробувань на дорозі до власного становлення, наукової та професійної реалізації.

Нехай же перші кроки на стежині здобуття вищої освіти та опанування майбутньої професії стануть добрим початком ваших подальших життєвих досягнень, дорогі першокурсники!