Презентація книги Шевченка Анатолія Івановича під назвою «Бог»

28 квітня в університеті  відбулася авторська презентація книги  Шевченка Анатолія  Івановича  під назвою «Бог» та підписання угоди про академічне співробітництво між ХНПУ імені Г.С. Сковороди та Інститутом проблем штучного інтелекту МОН і НАН України за участю ректора, академіка НАПН України І.Ф. Прокопенка.

Сформулювати воєдино всі сфери інтересів та досягнень автора книги просто неможливо, адже  Анатолій Іванович зміг реалізувати себе з наукової, політичної, педагогічної сторони. Він є почесним гетьманом Українського Реєстрового Козацтва, членом Ради Українського козацтва при Президентові України, Заслуженим діячем науки і техніки, доктором технічних наук, доктором богослов’я, членом-кореспондентом  НАН України.

Анатолій Іванович є автором значної кількості книг, монографій та наукових досліджень. Переважна більшість з них на релігійну тематику, серед яких окреме місце посідає  книга «Бог».

Під час презентації книги порушувалися дійсно важливі питання, а саме: добра і зла, сумління й моралі, віри в Бога, значення любові на Землі. Під час спілкування викладацька та студентська аудиторія цікавилася релігією, її значенням й впливом на людину у сьогоденні, роллю православної церкви в житті нашого суспільства. Також студентство активно цікавилося життєвим шляхом  та роллю Бога в житті автора. Багато запитань було присвячено саме факторам поширення релігії на території України, її регіональному значенню та впливу. Досить болючими були питання стосовно діяльності нинішньої церкви та її відповідності високим моральним засадам суспільства.
      Щиро дякуємо Анатолію Івановичу за візит до нашого університету та цікаву презентацію книги, яка не залишила байдужим нікого, адже актуальність тематики є невичерпною й дуже важливою для суспільства та майбутніх учителів.

Студентка 1 курсу історичного ф-ту, 11 групи  Габараєва Світлана