- Українська
- English
ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ
щодо вступу до ХНПУ імені Г.С. Сковороди у 2021 році
Бакалавр 2021
(після закінчення школи)
Питання 1. Як мені дізнатися, ЗНО з яких предметів потрібні для вступу на обрані мною спеціальності?
Відповідь: Для вступників на базі повної загальної середньої освіти на місця державного замовлення загальний перелік конкурсних предметів, зокрема творчих конкурсів, можна переглянути за посиланням: http://hnpu.edu.ua/uk/2021-b-k-l-v-r-na-osnovi-pzso-perelik-specialnostey-vstupnyh-ispytiv-perelik-dokumentiv-toshcho
Питання 2. Які документи мені потрібно буде подати для вступу до ХНПУ?
Відповідь: Вступники, які подають заяви в електронній формі, реєструють особистий електронний кабінет на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ (працює під час вступної кампанії). Під час реєстрації вступник зазначає такі дані:
Після рекомендації до зарахування вступники особисто подають до приймальної комісії у паперовому вигляді наступні документи:
Питання 3. Чи потрібно для вступу подавати медичну довідку?
Відповідь: Так, потрібно. Форма довідки 086-о.
Питання 4. Сертифікати ЗНО яких років можна подавати 2021 року для вступу до ХНПУ?
Відповідь: 2021 року приймають сертифікати ЗНО 2018, 2019, 2020 та 2021 років.
Питання 5. Коли почнеться прийом документів для вступу на бакалавра і до якого числа можна буде подати заяву?
Відповідь: Для вступу на перший курс для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання:
Питання 6. Як мені дізнатися, скільки бюджетних місць виділено на ту спеціальність, на яку я хочу вступати?
Відповідь: З кількістю місць державного замовлення, що отримав університет, можна ознайомитись за посиланням: http://hnpu.edu.ua/uk/obsyagy-derzhavnogo-zamovlennya-u-2021-roci
Питання 7. Як мені дізнатися, який прохідний бал на держбюджет на обрану мною спеціальність?
Відповідь: Прохідний бал визначається щороку за результатами конкурсу, тому буде відомий після оголошення його результатів. Однак вступники можуть переглянути прохідні бали минулих років, щоб оцінити свої шанси для вступу на ту чи іншу спеціальність ( https://vstup2020.edbo.gov.ua/statistics/konkurs/).
Питання 8. Чи потрібно складати додаткові іспити, крім ЗНО?
Відповідь: Ні, не потрібно. Вступні іспити складають вступники, що вступають на творчі спеціальності або особи, що мають право вступати за квотою 1 та 2.
Питання 9. Чи можу я одночасно вступити на навчання до ХНПУ імені Г.С. Сковороди за двома різними спеціальностями ?
Відповідь: Так, ви можете навчатися за кількома спеціальностями (напрямами підготовки, освітніми програмами) та формами навчання в університеті за умови, що тільки одна з них – за державним замовленням або за рахунок цільових пільгових державних кредитів.
Питання 10. Як мені подати заяву на вступ до університету на бакалавра на основі повної загальної середньої освіти?
Відповідь: Вступники на бакалавра на основі повної загальної середньої освіти подають заяви в електронній формі (крім окремих ситуацій – див. відповідь на запитання 10).
Для подачі е-заяв потрібно заповнити електронну форму в режимі онлайн на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/ (ця можливість буде відкрита з 1 липня 2021 р.). За підсумками цього буде створено особистий електронний кабінет вступника. Через нього 14 липня 2021 р. буде відкрито можливість подання заяв у виші.
Питання 11. Хто має право подавати паперові заяви на бакалавра?
Відповідь: У паперовій формі подають вступники:
Питання 12. Скільки можна подати заяв на бюджетну та контрактну форми навчання на основі повної загальної середньої освіти?
Відповідь: Вступники можуть подати до 5 заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) і відкритих конкурсних пропозиціях на будь-які спеціальності. Максимальна кількість заяв, яку зможе подати вступник на контрактну форму навчання – 30 заяв.
Питання 13. Чи встановлюється цього року мінімальний прохідний бал на якісь спеціальності?
Відповідь: для всіх вступників, що вступають для здобуття ступеня бакалавра встановлено мінімальне значення конкурсного бала для допуску до конкурсного відбору на бюджетні місця – він має становити не менше 125 балів. Для вступників на спеціальності галузей знань 081 “Право”, на основі повної загальної середньої освіти встановлено мінімальний конкурсний бал 140.
Питання 14. Де я можу дізнатися інформацію, чи оголошені в моєму регіоні конкурси для першочергового вступу?
Відповідь: Цю інформацію можна дізнатися в структурних підрозділах облдержадміністрацій, що відповідають за освіту та медицину, оскільки саме ОДА є організаторами конкурсу на укладення угод, що дають право на першочергове зарахування на медичні та педагогічні спеціальності.
Питання 15. Якщо я виграв/ла конкурс і маю право на першочерговий вступ, як мені подати заяву, щоб це було враховано?
Відповідь: Під час подачі заяв вступник має пред’явити цю угоду приймальній комісії вишу та поставити відповідну відмітку про першочерговий вступ у своїй заяві.
Питання 16. Якщо я подавав/ла документи лише на бюджет, але не пройшов, чи запропонують мені контрактне місце?
Відповідь: Якщо під час подання заяви ви зазначили варіант “претендую на участь у конкурсі на місце державного замовлення і на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб у випадку неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за державним або регіональним замовленням”, то відповідно до конкурсної ситуації та з урахуванням вашого конкурсного бала, вам може бути запропоноване контрактне місце.
Питання щодо пільг:
Які мої дії щодо вступу до закладу вищої освіти, якщо я:
|
Ім'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.