Спеціалізована вчена рада ДФ 011.11.22 – захист дисертації Пей Чжиюн (10.01.2023 р.)

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від «14» листопада 2022 року, згідно наказу № 140-од від 18 листопада 2022 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Пей Чжиюн, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Пей Чжиюн

Теорія і практика підготовки майбутніх фахівців мистецького профілю у ЗВО КНР та України.

Склад разової вченої ради

Голова ради:

Зеленська Людмила Дмитрівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, в. о. декана факультету історії і права, Харківський  національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензенти:

Рибалко Людмила Сергіївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський  національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонентаПотапчук Тетяна Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Відгук офіційного опонентаЛахмотова Юлія Валеріївна – кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. завідувачки кафедри східних мов та міжкультурної комунікації, Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, доцент кафедри східних мов та міжкультурної комунікації.

Рецензія Рибалко Людмили Сергіївни – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський  національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензія Паньок Тетяна Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри образотворчого мистецтва, Харківський  національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 10 січня 2023 р.

Захист відбудеться о 10:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Код доступу: 325137