Спеціалізована вчена рада ДФ 011.19.23 – захист дисертації Чжан Гомінь

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 18 квітня 2023 року, згідно наказу № № 62-од від 22 березня 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Чжан Гомінь, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Чжан Гомінь

Формування художньо-сценічної компетентності майбутніх керівників дитячих танцювальних колективів у КНР

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Мкртічян Оксана Альбертівна – доктор педагогічних наук, доцент, в.о. завідувачки кафедри початкової і професійної освіти, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Опоненти:

Рецензенти:

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Доброскок Ірина Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, завідувач кафедри професійної освіти, Університет Григорія Сковороди в Переяславі.

Відгук офіційного опонента: Жукова Оксана Анатоліївна – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Рецензія: Калашник Любов Сергіївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри східних мов, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рецензія: Тищенко Олена Миколаївна – кандидат педагогічних наук, викладач кафедри хореографії, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 15.06.2023р.

Захист відбувся о 9:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 832 5878 2491

Код доступу: 666152

Аудіозапис захисту:

Відеозапис захисту:

Відеозапис трансляції захисту дисертації з електронною печаткою