Спеціалізована вчена рада ДФ 011.34.23 – захист дисертації Ван Юйхун

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди від 03 листопада 2023 року, згідно наказу № 175-од  від 03 листопада 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Ван Юйхун, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Ван Юйхун

Підготовка майбутніх учителів музичного мистецтва до соціального виховання школярів у КНР

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Рибалко Людмила Сергіївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Фазан Василь Васильович – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка.

Чернуха Надія Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Рецензенти:

Штефан Людмила Андріївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди;

Ткаченко Марина Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музичного мистецтва, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Фазан Василь Васильович – доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка

Відгук офіційного опонента: Чернуха Надія Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Рецензія: Штефан Людмила Андріївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Рецензія: Ткаченко Марина Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музичного мистецтва, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 21.12.2023р.

Захист відбувся о 12:00 годині

Контакти: