Спеціалізована вчена рада ДФ 011.38.23 – захист дисертації Хоу Ісюань

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди від 03 листопада 2023 року, згідно наказу № 175-од від 03 листопада 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Хоу Ісюань, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Хоу Ісюань

Педагогічне стимулювання майбутніх учителів хімії до професійної самореалізації у освітньому процесі в закладах вищої освіти України і Китаю

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Іонова Олена Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики викладання природничо-математичних дисциплін у дошкільній, початковій і спеціальній освіті, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Блажко Олег Анатолійович – доктор педагогічних наук, доцент, декан природничо-географічного факультету, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського.

Потапчук Тетяна Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Рецензенти:

Штефан Людмила Андріївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди;

Макєєв Сергій Юрійович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики і хімії, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Блажко Олег Анатолійович – доктор педагогічних наук, доцент, декан природничо-географічного факультету, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Відгук офіційного опонента: Потапчук Тетяна Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Рецензія: Штефан Людмила Андріївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Рецензія: Макєєв Сергій Юрійович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики і хімії, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 26.12.2023р.

Захист відбувся о 13:00 годині

Контакти: