Спеціалізована вчена рада ДФ 011.59.24 – захист дисертації Ян Цзяін

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди від 25 березня 2024 року, згідно наказу № 59-од від 26 березня 2024 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Ян Цзяін, з галузі знань 1 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Ян Цзяін

Організаційно-педагогічне забезпечення принципу наступності у навчанні вокалу вчителів музичного мистецтва з КНР в Україні (2000-2015)

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Рибалко Людмила Сергіївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Опоненти:

Сулаєва Наталія Вікторівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри музики імені Григорія Левченка, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка;

Сегеда Наталя Анатоліївна – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії, Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького;

Рецензенти:

Лупаренко Світлана Євгенівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Корчагіна Ганна Сергіївна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри музичного мистецтва, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента:

Рецензія:

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 17.05.2024 року

Час захисту: 10:00

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27