Спеціалізована вчена рада ДФ 017.56.23 – захист дисертації Гармаш Ірини Анатоліївни

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди від 26 грудня 2023 року, згідно наказу № 210-од від 27 грудня 2023 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Гармаш Ірини Анатоліївни, з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Гармаш Ірина Анатоліївна

Інтегральний вплив на фізичну і когнітивну підготовку майбутніх викладачів початкової і дошкільної освіти на основі їх психофізіологічних особливостей на заняттях з фізичного виховання

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Гриньова Валентина Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри початкової та професійної освіти, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Тищенко Валерія Олексіївна – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, професор кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, Запорізький національний університет;

Шуба Людмила Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри управління фізичною культурою та спортом, Національний університет «Запорізька політехніка».

Рецензенти:

Масич Віталій Васильович – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізики і хімії, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди;

Коробейнік Віталій Анатолійович – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри олімпійського і професійного спорту, спортивних ігор та туризму, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Дисертація (дисертація з підписом за посиланням)

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Тищенко Валерія Олексіївна – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, професор кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту, Запорізький національний університет (посилання на гугл диск з КЕПОМ)

Відгук офіційного опонента: Шуба Людмила Вікторівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри управління фізичною культурою та спортом, Національний університет «Запорізька політехніка» (посилання на гугл диск з КЕПОМ)

Рецензія: Коробейнік Віталій Анатолійович – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри олімпійського і професійного спорту, спортивних ігор та туризму, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди (посилання на кеп)

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 06.03.2023 р.

Захист відбувся о 13:00 годині

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Посилання на пряму трансляцію захисту дисертації

Ідентифікатор конференції: 873 8110 6261

Код доступу: 693929

Аудіозапис захисту:

Відеозапис захисту:

Відеозапис трансляції захисту дисертації з електронною печаткою