Спеціалізована вчена рада ДФ 017.63.24– захист дисертації Мусієнка Антона Володимировича

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди від 25 квітня 2024 року, згідно наказу № 88-од від 29 квітня 2024 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Мусієнка Антона Володимировича, з галузі знань 1 Освіта/Педагогіка, за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Мусієнко Антон Володимирович

Вдосконалення тактичних взаємодій гравців у баскетболі 3х3 на етапі спеціалізованої базової підготовки

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Козіна Жаннета Леонідівна – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри олімпійського і професійного спорту, спортивних ігор та туризму, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Дорошенко Едуард Юрійович – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я, Запорізький державний медико-фармацевтичний університет;

Мельник Валерій Олександрович – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри спортивних та рекреаційних ігор, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського.

Рецензенти:

Гриньова Валентина Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри початкової та професійної освіти, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди;

Собко Ірина Миколаївна – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри олімпійського і професійного спорту, спортивних ігор та туризму, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Дисертація (Посилання на кеп дисертації)

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Дорошенко Едуард Юрійович – доктор наук з фізичного виховання і спорту, професор, завідувач кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я, Запорізький державний медико-фармацевтичний університет (посилання на гугл диск з КЕПом)

Відгук офіційного опонента: Мельник Валерій Олександрович – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, завідувач кафедри спортивних та рекреаційних ігор, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (посилання на гугл диск з КЕПом)

Рецензія: Гриньова Валентина Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри початкової та професійної освіти, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди

Рецензія: Собко Ірина Миколаївна – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, доцент кафедри олімпійського і професійного спорту, спортивних ігор та туризму, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди (посилання на гугл диск з КЕПом)

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 21.06.2024

Час захисту: 11:00

Контакти: