Спеціалізована вчена рада ДФ 035.62.24– захист дисертації Румянцевої-Лахтіної Оксани Олександрівни

Відповідно до рішення Вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди від 25 квітня 2024 року, згідно наказу № 88-од від 29 квітня 2024 року «Про утворення разових спеціалізованих вчених рад» утворено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Румянцевої-Лахтіної Оксани Олександрівни, з галузі знань 03 Гуманітарні науки, за спеціальністю 035 Філологія.

Румянцева-Лахтінам Оксана Олександрівна

Жанрово-стильові особливості сімейного роману в українській літературі ХХІ століття

Склад разової спеціалізованої вченої ради

Голова ради:

Левченко Наталія Микитівна – доктор філологічних наук, професор, професор кафедри української літератури та журналістики  імені професора Леоніда Ушкалова, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди;

Опоненти:

Жигун Сніжана Віталіївна – доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка;
Філоненко Софія Олегівна – доктор філологічних наук, професор, професор кафедри філології, Український католицький  університет.

Рецензенти:

Криворучко Світлана Костянтинівна – доктор філологічних наук, професор, завідувачка кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов імені професора Михайла Гетманця, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди;
Нестеренко Наталя Петрівна – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри українознавства та лінгводидактики імені професора О.Г. Муромцевої, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Дисертація (посилання на кеп до дисертації)

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Висновок наукового керівника

Відгук офіційного опонента: Жигун Сніжана Віталіївна – доктор філологічних наук, доцент, професор кафедри української літератури, компаративістики і грінченкознавства, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка (посилання на гугл-диск з КЕПом)

Відгук офіційного опонента: Філоненко Софія Олегівна – доктор філологічних наук, професор, професор кафедри філології, Український католицький  університет (посилання на гугл-диск з КЕПом)

Рецензія: Криворучко Світлана Костянтинівна – доктор філологічних наук, професор, завідувачка кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов імені професора Михайла Гетманця, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди (посилання на гугл-диск з КЕПом)

Рецензія: Нестеренко Наталя Петрівна – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри українознавства та лінгводидактики імені професора О.Г. Муромцевої, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди (посилання на гугл-диск з КЕПом)

Рішення про присудження ступеня доктора філософії

Дата захисту: 24.06.2024

Час захисту: 13:00

Контакти: