Спеціалізована вчена рада ДФ 64.053.004 - Красіна Сергія Анатолійовича

Створена відповідно до наказу МОН України № 1287 від 21.10.2020 р. з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Красіна  Сергія Анатолійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки».

КРАСІН Сергій Анатолійович

ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ ДО УСВІДОМЛЕНОГО БАТЬКІВСТВА СТУДЕНТІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Відгук офіційного опонента: д. пед. н., проф. Москальової Л.Ю.

Відгук офіційного опонента: д. пед. н., проф. Трубавіної І.М.

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Голова ради:

Довженко Тетяна Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, декан факультету початкового навчання Харківського  національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Рецензенти:

1. Калашник  Любов Сергіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач Центру міжнародного співробітництва та міжнародної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди;
  2. Васильєва Світлана Олександрівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

1. Москальова Людмила Юріївна, доктор педагогічних наук, професор, проректор з наукової роботи Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького;
  2. Трубавіна Ірина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор,  професор  кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Національної академії Національної  гвардії  України.

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27,

Дисертацію прийнято до розгляду: 22 жовтня 2020 р.

Захист дисертації відбувся: «17» листопада 2020 р. о 10-00 годині, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди за адресою (61002, Харків, вул. Алчевських, 29, ауд. 216).

Про видачу диплома та присудження ступеня доктора філософії

Відповідно до рішення вченої ради університету від 22.02.20201 р. протокол № 2 та наказу № 157  МОН України від 09.02.2021 р. присудити ступінь доктора філософії та видати диплом доктора філософії Красіну Сергію Анатолійовичу за спеціальністю 011 Освітні та педагогічні науки за галуззю знань  01 Освіта/Педагогіка.