Спеціалізована вчена рада ДФ 64.053.009 – Уварова Настасія Володимирівна

Відповідно до наказу МОН України № 1392 від 09.11.2020 року створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.053.009 з правом прийняття до розгляду і проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії Уварової Настасії Володимирівни, з галузі знань «01 - Освіта/Педагогіка», за спеціальністю «017 – Фізична культура і спорт».

Уварова Настасія Володимирівна

ІНТЕГРАЛЬНА ПІДГОТОВКА ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ СКЕЛЕЛАЗІВ У СУЧАСНИХ УМОВАХ ПОЄДНАННЯ ВУЗЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ТА УНІВЕРСАЛІЗАЦІЇ СПОРТСМЕНІВ

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Відгук офіційного опонента: докт. наук  з фіз. вих. та спорту, проф.,  Борисової Ольги Володимирівни

Відгук офіційного опонента: канд. наук з фіз. вих.та спорту, доц. Гриньової Тетяни Іванівни

Склад одноразової вченої ради:

Голова ради:

Єрмаков Сергій Сидорович, д.пед.н., професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензенти:

1. Худолій Олег Миколайович, д.н. фіз.в., професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.
  2. Репко Олена Олександрівна, к.пед.н., доцент, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

1. Борисова Ольга Володимирівна, д.н.фіз.вих., професор, Національний університет фізичного виховання і спорту.
  2. Гриньова Тетяна Іванівна, к.н.фіз.вих., доцент, Харківської державної академії фізичної культури

Контакти:

тел. (057)700-35-27,

Дисертацію прийнято до розгляду: 02.12.2020 р.

Дата захисту: 12.01.2021 р.

Захист відбувся в режимі відеоконференції о 13.00 годині.