Спеціалізована вчена рада ДФ 64.053.035 – захист дисертації Івлєвої  Юлії  Олегівни (17.06.2021 р.)

Відповідно до наказу МОН України № 494 від 30.04.2021 року створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.053.035 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії  Івлєвої  Юлії  Олегівни, з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 035 Філологія.

Івлєва Юлія Олегівна

Поетика піктопоезії П. Елюара (збірка «Les Mains libres»)

Дисертація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження.

Відгук офіційного опонента: доктора філологічних наук, професора Пронкевича  Олександра  Вікторовича.

Відгук офіційного опонента: доктора філологічних наук, професора Степанової  Ганни  Аркадіївни.

Склад разової вченої ради:

Голова ради:

Силаєв Олександр Сергійович, доктор філологічних наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензенти:

Криворучко Світлана Костянтинівна, доктор філологічних наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Веретюк Тетяна Володимирівна, кандидат філологічних  наук, доцент, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

Пронкевич Олександр Вікторович, доктор філологічних наук, професор, Чорноморський національний університет імені Петра Могили

Степанова Ганна Аркадіївна, доктор філологічних наук, професор, Університет імені Альфреда Нобеля

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Дисертацію прийнято до розгляду: 05.05.2021 р.

Дата захисту: 17.06.2021 р.

Захист відбувся об 11.00 годині в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди за адресою: 61168, м. Харків,  вул. Алчевських, 29, ауд. 216.

Аудіозапис захисту

Відеозапис захисту: