Спеціалізована вчена рада ДФ 64.053.043 – захист дисертації Красіної Ганни Валеріївни (16.12.2021 р.)

Відповідно до наказу МОН України № 1136 від 26.10.2021 року створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.053.043 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії  Красіної Ганни Валеріївни, з галузі знань 01 Освіта /Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Красіна Ганна Валеріївна

«Проблема підготовки майбутніх учителів до фасилітативної педагогічної підтримки сімей у Норвегії».

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Відгук офіційного опонента: доктора педагогічних наук, професора Петренко Оксани Борисівни

Відгук офіційного опонента: доктора педагогічних наук, професора Кузнецової Олени Юріївни

Склад разової вченої ради:

Голова ради:

Боярська-Хоменко Анна Володимирівна, доктор педагогічних наук, доцент, в. о. завідувач кафедри освітології та інноваційної педагогіки Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди

Рецензенти:

1. Васильєва Світлана Олександрівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри освітології та інноваційної педагогіки Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.
2. Калашник  Любов Сергіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри східних мов Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди

Опоненти:

1. Петренко Оксана Борисівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри теорії і методики виховання  Рівненського державного гуманітарного університету;
2. Кузнецова Олена Юріївна, доктор педагогічних наук, професор,  завідувачка кафедри іноземних мов №3, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

Контакти:

тел. (057)700-35-27

Дисертацію прийнято до розгляду: 2.11.2021 р.

Дата захисту: 16.12.2021 р.

Захист відбувся о 12.00 годині в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди за адресою: вул. Алчевських, 29, м. Харків, 61002, ауд. 216.