Спеціалізована вчена рада ДФ 64.053.048 – захист дисертації Соприкіної Вікторії Дмитрівни (12.01.2022 р.)

Відповідно до наказу МОН України № 1296 від 02.12.2021 року створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.053.048 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Соприкіної Вікторії Дмитрівни, з галузі знань 03 Гуманітарні науки зі спеціальності 035 Філологія.

Соприкіна Вікторія Дмитрівна

Український псевдонімікон культурно-мистецької сфери початку XXI ст.: номінативний та лінгвокультурологійний виміри

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Відгук офіційного опонента: доктора філологічних наук, професора Кравець Лариси Вікторівни.

Відгук офіційного опонента: доктора філологічних наук, старшого наукового співробітника Сюти Галини Мирославівни.

Склад разової вченої ради:

Голова ради:

Степанченко Іван Іванович, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри зарубіжної літератури та слов’янських мов; Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Опоненти:

1. Кравець Лариса Вікторівна, доктор філологічних наук, професор, професор кафедри філології; Закарпатський угорський інститут імені Ференца Ракоці ІІ;
  2. Сюта Галина Мирославівна, доктор філологічних наук, старший науковий співробітник, старший науковий співробітник відділу стилістики, культури мови та соціолінгвістики; Інститут української мови НАН України.

Рецензенти:

1. Халіман Оксана Володимирівна, доктор філологічних наук, доцент кафедри української мови; Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди
  2. Голобородько Костянтин Юрійович, доктор філологічних наук, професор, декан українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка; Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Дисертацію прийнято до розгляду: 06.12.2021 р.

Дата захисту: 12.01.2022 р.

Захист відбувся об 11:00  годині в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди за адресою: м. Харків, 61002, вул. Алчевських, 29, ауд. 218.