Спеціалізована вчена рада ДФ 64.053.054 – захист дисертації Свистун Ірини Юріївни (31.01.2022 р.)

Відповідно до наказу МОН України № 1352 від 10.12.2021 року створено спеціалізовану вчену раду ДФ 64.053.054 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії Свистун Ірини Юріївни, з галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки за спеціальністю 052 Політологія.

Свистун Ірина Юріївна

Громадські об’єднання як чинник демократизації українського суспільства

Анотація

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертаційного дослідження

Відгук офіційного опонента: доктора політичних наук, професора Ротар Наталії Юріївни.

Відгук офіційного опонента: кандидата політичних наук, Застави Ірини Валентинівни.

Склад разової вченої ради:

Голова ради:

Куц Галина Михайлівна, доктор політичних наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Рецензенти:

1. Бережна Світлана Вікторівна, доктор філософських наук, професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С Сковороди..
2. Білоцерківська Наталя Геннадіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди.

Опоненти:

1. Ротар Наталія Юріївна, доктор політичних наук, професор, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.
2. Застава Ірина Валентинівна, кандидат політичних наук, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна

Контакти:

E-mail: vchsekretar@hnpu.edu.ua

тел. (057)700-35-27

Дисертацію прийнято до розгляду: 23.03.2021 р.

Дата захисту: 31.01.2022 р.

Захист відбувся о 12.00 годині в Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди за адресою: вул. Алчевських, 29, м. Харків, 61002, ауд. 218.