Спеціальність 014.021 Середня освіта (Мова і література (англійська)) - магістр

Освітня програма «Англійська мова і література в закладах освіти»

Методичні рекомендації до виконання магістерської роботи

Методичні рекомендації до  проведення педагогічної практики

Відгуки та пропозиції приймаються на електронну адресу: faculty-foreign-philology@hnpu.edu.ua

Розклад занять

Обсяг освітньої програми – 90 кредитів.

Термін навчання – 1 рік 4 місяці.

Мета освітньої програми – підготовка магістрів середньої освіти, вчителів англійської мови і літератури, які володіють необхідними знаннями інноваційного характеру, уміннями їх практичного застосування і здатні вирішувати складні завдання та у процесі навчання англійської мови і виховання учнів.

Цілі навчання – формування у здобувачів вищої освіти професійно-комунікативної компетентності в усіх видах мовленнєвої діяльності, вміння аналізувати мовні факти і літературні явища на основі лінгвістичних, літературознавчих і культурознавчих знань і застосовувати результати цього аналізу у педагогічній практиці для формування комунікативної компетентності школярів і студентів, проводити наукові дослідження в зазначеній предметній області.

Програма підготовки складається з циклів загальної і професійної підготовки, циклу дисциплін вільного вибору здобувача вищої освіти, практичної підготовки. Загальний обсяг обов’язкових компонентів – 67 кредитів, загальний обсяг вибіркових компонентів – 23 кредити.

Випускник за освітньою програмою «Англійська мова і література в закладах освіти» може працювати вчителем англійської мови і літератури.