Спеціальність: 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Рівень вищої освіти другий(магістерський)

Навчання передбачає поглиблену фундаментальну, спеціалізовану та практичну підготовку магістрів галузі освіти за спеціальністю Середня освіта (Біології та здоров’я людини). Формування та розвиток загальних професійних компетентностей з біології, здатності до самостійної науково-педагогічної діяльності в умовах закладів вищої освіти; володіння експериментальними методами сучасної біології та здорово’язбережувальних технологій.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ Викладацька, навчально-виховна, науково-методична та організаційна діяльність у галузі середньої освіти та дотичних до неї сферах. Основна (базова) середня школа та заклади позашкільної освіти учнівської молоді. Первинні посади: викладач біології та валеології, вчитель біології та основ здоров’я, організатор позакласної та позашкільної виховної роботи з дітьми, педагог-організатор здоров’язбережувальної роботи у закладах середньої освіти