Спеціальність: 014.15 Середня освіта (Природничі науки). Рівень вищої освіти другий(магістерський)

Підготовка вчителя інтегрованого навчального курсу Природничі науки, фізики, хімії, біології у середніх загальноосвітніх навчальних закладах, організаторів гуртків природничого спрямування в закладах позашкільної освіти; формування готовності до самоосвіти та професійного самовдосконалення впродовж життя.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ Навчально-виховна, науково-методична та організаційна діяльність у галузі середньої освіти та дотичних до неї сферах. Первинні посади: учитель природничих наук, фізики, хімії, біології; організатор позакласної та позашкільної виховної роботи з дітьми, педагог-організатор роботи у закладах середньої освіти. Випускник може бути експертом, консультантом та радником із фахових питань у державних та приватних установах, в органах виконавчої влад.