Спеціальність: 016.01 Спеціальна освіта (логопедія). Рівень вищої освіти перший(бакалаврський)

Підготовка спеціаліста для навчання і виховання осіб із особливими освітніми потребами у закладах спеціальної, дошкільної та загальної середньої освіти; особливості корекційної роботи із дітьми із різними вадами психофізичного розвитку. Способи організації практичної та теоретичної діяльності учасників освітнього процесу, зумовлені закономірностями та особливостями спеціальної освіти. Організація та контроль їх самостійної роботи з використанням найбільш ефективних форм, методів і засобів навчання, нових освітніх технологій, у тому числі інформаційних. Формування у студентів навичок планування, проведення навчальної, виховної, корекційно-розвиткової роботи з дітьми, які мають порушення психофізичного розвитку.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ Випускники можуть працювати на первинних посадах: вчитель-дефектолог, асистент вчителя-логопеда, вихователь дітей з порушеннями психофізичного розвитку.