Спеціальність 035.065 Філологія (східні мови та літератури (переклад включно), перша – китайська) - бакалавр

Освітня програма «Китайська мова і література»

Обсяг освітньої програми – 240 кредитів.

Термін навчання – 3 роки 10 місяців.

Мета освітньої програми – підготовка бакалаврів філології, вчителів китайської мови і літератури, які володіють необхідними знаннями інноваційного характеру, уміннями їх практичного застосування і здатні вирішувати складні завдання та проблеми у галузі філології, педагогіки та психології.

Цілі навчання – формування у студентів професійно-комунікативної компетентності в усіх видах мовленнєвої діяльності, вміння аналізувати мовні факти й літературні явища на основі лінгвістичних, літературознавчих і соціокультурних знань і застосовувати результати цього аналізу у педагогічній  практиці, проводити наукові дослідження в зазначеній предметній області.

Програма підготовки складається з циклів загальної і професійної підготовки, циклу дисциплін вільного вибору здобувача вищої освіти, практичної підготовки. Загальний обсяг обов’язкових компонентів – 180 кредитів, загальний обсяг вибіркових компонентів – 60 кредитів.

Випускник за освітньою програмою «Китайська мова і література» може працювати вчителем китайської мови і літератури.