Спеціальність: 091 Біологія. Рівень вищої освіти перший(бакалаврський)

Надання здобувачам вищої освіти знань та умінь з галузі біології, що нададуть їм можливість самостійно виконувати професійну діяльність; забезпечувати освіту в галузі та заохотити студентів до певних областей біології для засвоєння програм наступного рівня освіти; формувати у випускників конкретних професійних компетентностей в біології за рахунок реалізації індивідуальних освітніх траєкторій, підсилення міждисциплінарних зв'язків і інтегративності освіти та можливості трансформації окремих блоків відповідно до запитів роботодавців.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ  Випускник може займати такі первинні посади: асистент біолога, лаборант (біологічні дослідження), технік-лаборант (біологічні дослідження), викладачі середніх навчальних закладів, викладач професійного навчально-виховного закладу, вчитель середнього навчально-виховного закладу.