Спортивне життя історичного факультету

Фізична культура на Історичному факультеті є невід'ємною складовою частиною підготовки фахівців високої кваліфікації, формування загальної й професійної культури. Спорт посідає важливе місце серед студентів-істориків як засіб формування здорового способу життя, зміцнення авторитету університету і держави.

На Історичному факультеті працюють численні спортивні секції для хлопців та дівчат з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, армреслінгу, шах, шашок та ін. Студенти мають можливість у вільний від занять час займатися бадмінтоном, легкою атлетикою, ритмічною гімнастикою, східними єдиноборствами.

Практичні заняття з фехтування, легкої атлетики та плавання проводяться один раз на тиждень для студентів І-ІV курсу. Студенти за власним бажанням обирають вид спорту, що відповідає вимогам Болонського процесу.

 Щорічно на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди проводиться велика кількість планових спортивно-масових і оздоровчих заходів: спартакіади, спортивні свята, товариські зустрічі із різних видів спорту – волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, шахів, легкої атлетики, гирьового спорту, важкої атлетики. Студенти історичного факультету є переможцями та призерами Першості університету з шах, шахів, волейболу, настільного тенісу, бадмінтону та кросу.

Історичний факультет має значні досягнення у розвитку студентського спорту. Істфаківці неодноразово брали участь у змаганнях різних рівней: українських чемпіонатів та кубків України, чемпіонатів світу та Європи.

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.