Тиждень студентського самоврядування - 2016

З 14 по 18 листопада 2016року у нашому університеті пройшов Тиждень студентського самоврядування.

Він був дуже насиченим, дуже яскравим, масштабним і незабутнім. Наші студенти змогли відучити себе на місці наших викладачів та адміністрації, пізнати всі смаки цієї нелегкої, але дуже цікавої праці. Було проведено традиційний загальноуніверситетський дебатний турнір, квест по корпусу та квест-кімната (щось новеньке), лекція «Права та обов'язки студентів», благодійний ярмарок, день самоврядування на факультетах, круглий стіл із ректором, вечір кіно та багато іншого.

Крім цього, до нас завітали учні старших класів із харківських шкіл, які відвідали тренінг із ораторського мистецтва від нашої студентки Ольги Савіної, а також прийняли участь у квесті «Студентське життя як воно є». Кожен з учнів був приємно вражений та задоволений проведеними заходами на факультеті!

Останній день Тижня самоврядування запам'ятається нам невеликим концертом, який організувала Спілка студентів та молоді нашого університету, а також Круглим столом разом з ректором нашого університету Іваном Федоровичем Прокопенко, на якому обговорювалися питання, які хвилюють наших студентів.

Цей тиждень довів нам, наскільки активні наші студенти, наскільки вони талановиті, розумні і дружні. Дякуємо всім, хто взяв активну участь у Тижні студентського самоврядування, попереду ще дуже багато заходів, на яких ми також проявимо себе на всі 100%!

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.