Відгуки про виставку «Кожен має знати свої права»

1. Мандрівна виставка «Кожен має право знати свої права» розповідає про походження прав людини, підвищує обізнаність про ознаки прав людини, заборону дискримінації, демократію, правову державу. Цікавіфото та коментарі до них допомогли учням зрозуміти краще свої права та вдосконалити володіння фактами як історичними так і суспільними.
    (вчитель історії Харківської ЗОШ № 141 Макєєв Сергій Петрович)
  2. Дуже сподобалась виставка. Була змістовною та пізнавальною. Відвідувачі змогли підвищити свій освітній рівень та всесторонньо розвинутися. Робота гідами дозволила нам удосконалити наші навики спілкування, обізнаності з даної теми, вміння самостійно захищати свої права у будь-якій ситуації.
    (студент 4 курсу історичного факультету Завгородній Сергій)
  3. Виставка, котра проводилася в нашому університеті, дала змогу не тільки нам, як гідам, підвищити і розширити своє коло знань про права людини, але й дала можливість передати свої знання іншим людям. Виставка була дуже змістовною, цікавою, пізнавальною та корисною для підростаючого покоління.
    (студентка 4 курсу історичного факультету Ковальова Аліна)
  4. Виставка «Кожен має право знати свої права» має значне виховне, навчальне та культурне значення не лише для учнівської молоді, а й для студентів, викладачів та інших людей. Особисто для мене ця виставка відкрила здавалось би таку просту та знайому тему з іншого ракурсу, змусила замислитися над ситуацією «що має бути та що є» в Україні.
    (завуч Харківського НВК «Новатор» Пестєхін Віталій Валентинович)

Екскурсія для учнів НВК «Новатор»
  5. Виставка на тему: «Кожен має право знати свої права» справила позитивні враження. Було цікаво працювати в такій атмосфері. Хотілось, щоб побільше було таких виставок, особливо з права. Під час підготовчого тренінгу та безпосередньо ознайомлення зі стендами у мене виник ряд питань, з якими я самостійно ознайомлювалась, тим самим підвищуючи свій рівень знань з даної теми. Особливо цікавим був процес підготовки до проведення екскурсії та сам процес проведення. Гості виставки (більшість) з інтересом слухали виставку та задавали питання.
    (студентка 4 курсу історичного факультету Сопельняк Анастасія)
  6. Взявши участь у виставці разом із учнями «Кожен має право знати свої права» я відкрив для себе багато цінної інформації та фактів, які змінили мої погляди на актуальні питання цієї виставки. Під час проведення виставки я наочно спостерігав як школярам цікаво більше дізнатись про еволюцію прав людини, її історію та філософію. Виставка розкриває зміст базових положень концепції прав людини, а матеріал прикріплений зображеннями історичних постатей та подій, посиланнями на історичні документи ще більше зацікавлює і розкриває зміст.
    (вчитель історії Харківської ЗОШ № 10 Бондаренко Сергій Олександрович)