Випускний бал бакалаврів історичного факультету 2017

27 червня 2017 року відбувся випускний бал бакалаврів історичного факультету. Урочистості відбулися у бальній залі старовинного родинного маєтку кінця ХІХ століття відомого архітектора Олексія Миколайовича Бекетова, де вершилося чимало урочистих прийомів за участю видатних представників дворянства,  наукової еліти та купецтва Харківської губернії.

Випускний бал відкрив ректор, академік І.Ф. Прокопенко, який привітав всіх зі святом та вручив почесні грамоти відмінникам навчання. Також на свято завітав головний спеціаліст відділу науки, вищої та професійної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти ХОДА –  Майський Геннадій Юрійович.

Своїм виступом всіх підкорив почесний гість балу – лауреат Міжнародних і національних конкурсів, соліст Харківського національного академічного театру опери та балету імені М.В. Лисенка Володимир Козлов.

Бажаємо всім бакалаврам успіхів у професійній діяльності, безперервного навчання та наукового розвитку!