XVI Всеукраїнська учнівсько-студентська наукова конференція "Козацькі читання"

12 жовтня 2017 року на історичному факультеті ХНПУ імені Г.С. Сковороди відбулася XVI Всеукраїнська учнівсько-студентська наукова конференція "Козацькі читання", присвячена Дню Захисника України та Дню Українського козацтва. Пленарне засідання конференції відкрив ректор ХНПУ імені Г.С. Сковороди, академік НАПН України, Польовий Гетьман Слобідського козацького округу, Отаман ГО "Окремий науково-освітній центр Українського козацтва імені Г.С. Сковороди", генерал-отаман УК Прокопенко І.Ф.

Під час роботи конференції працювало 4 наукові секції: "Історія Запорозької Січі", "Історія Українського козацтва в особах", "Козацька символика", "Актуальні проблеми дослідження історії України". Усього на історичний факультет завітало  понад 50 учасників - учні м. Харкова та Харківської області та студенти ХНПУ імені Г.С. Сковороди. Під час перерв учні відвідали кафедри історичного факультету та Окремий науково-освітній центр Українського козацтва імені Г.С. Сковороди. Дякуємо учителям-науковим керівникам за підготовку учнів та інтерес до козацької проблематики!