ЗИМОВА КАЗКА 2015

Назад

18 грудня 2015 року у рамках щорічної  зустрічі  ректора зі студентами-сиротами «Університет – моя родина» (до Дня Святого Миколая) студентами 1 та 2 курсів факультету дошкільної освіти (спеціалізації: хореографія та музичне мистецтво) було представлено хореографічну виставу «Зимова казка» за мотивами Г.Х. Андерсена «Снігова Королева». Керівники: доцент І.О. Ларіна, доцент Н.О. Шевченко (кафедра музично-теоретичної і художньої підготовки); старший викладач О.В.Барабаш, доцент О.В. Лиманська, викладач В.Л.Яворівська, викладач К.В. Даниленко (кафедра хореографії).

Традиційно для студентів-сиріт, яких на факультеті 15 осіб, було організовано та проведено культурну програму: музичні ігри, подарунки, святкова вечеря у колі друзів-студентів з ректором, академіком Іваном Федоровичем Прокопенком, проректором Анною Володимирівною Троцко, заступниками деканів та викладачами університету.


Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.