Співпраця кафедри англійської філології

Кафедра англійської мови ХНПУ імені Г.С.Сковороди тісно співпрацює з першим в Україні освітнім центром Нової  Української Школи «Я і моя школа» , на чолі з пані Іриною Міньковською. Освітній центр забезпечує комплексний індивідуалізований професійний розвиток педагогів, оснащує батьків, дітей і молодь навичками 21 століття.

Програми центру повністю відповідають державним вимогам, сертифікати зараховуються в офіційний обсяг підвищення кваліфікації. Центр запрошує шкільних вчителів, директорів, батьківство, дітей 4-6 років і молодь Харкова і Харківської області, а також викладачів вишів, педагогів дошкільних навчальних закладів, освітян і батьків з усієї країни.

Так, завідувачка кафедри англійської мови д.п.н., доцент Щебликіна Т.А. є тренеркою центру, маючи сертифіковану програму викладання курсу «Розмовний клуб англійської мови» (Програму укладено згідно з ЗУ «Про освіту» та відповідно до постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133) і вимог Концепції «Нова українська школа» (наказ МОНУ від 18 жовтня року № 1310).  

Сподіваємось на плідну та якісну співпрацю з освітнім центром «Я і моя Школа»

РЕЙТИНГ КАФЕДРИ

В рамках співпраці та з метою підвищення рейтингу кафедри англійської мови ХНПУ імені Г.С.Сковороди, а також у напрямку постійного особистого професійного розвитку та зростання індивідуального рейтингу викладачів кафедри у січні 2021 р. викладачі кафедри стали членами громадської організації "Асоціація викладачів англійської мови "ТІСОЛ - Україна", міжнародної філії TESOL INC та беруть активну участь у заходах асоціації (СВІДОЦТВО №173)  http://www.tesol-ukraine.com/ 

Члени TESOL-Україна вірять у професіоналізм у мовній освіті, безперервність досліджень та практики мовної освіти, співпрацю у національній та світовій спільноті для сприяння вдосконаленню освіти, повагу до індивідуальних мовних прав. Основні цінності TESOL-України: професійна досконалість у галузі стандартів, досліджень та практики, повага до різноманітності, багатомовності, мультикультуралізму та індивідуальних мовних прав, прихильність до навчання впродовж життя. Сподіваємось на плідну роботу у рамках проєкту та корисну співпрацю з "ТІСОЛ - Україна" 

ШКІЛЬНА КАФЕДРА

У межах співпраці кафедр університету з шкільними кафедрами загальноосвітніх навчальних закладів 09.02.2021р було затверджено план роботи кафедри англійської мови ХНПУ імені Г.С. Сковороди у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області на 2021 рік та підписано договір між вказаними навчальними закладами.

Кафедри англійської мови передбачають: інтернаціоналізацію навчального процесу: забезпечення викладання англійської мови на рівні міжнародних стандартів із запровадженням практики врахування результатів міжнародних іспитів в оцінюванні мовленнєвих компетенцій студентів, розширення онлайнової складової у викладанні англійської мови, удосконалення організації внутрішнього контролю якості викладання.

Під час дружньої зустрічі керівника методичного об’єднання вчителів англійської мови ХЗОШ №36 БОЖОК Марини та завідуючої кафедри англійської мови, проф. ЩЕБЛИКІНОЇ Таміли було обговорено план подальшої організаційної, навчальної, виховної та профорієнтаційної  роботи спільних кафедр. Сподіваємось на плідну співпрацю.


 

61168,  м. Харків, вул. Валентинiвська (Блюхера) 2, кор. В, к. 504,

тел.(0572) 68-61-38 (деканат)

e-mail: kaf-english-philology@hnpu.edu.ua

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.