Кафедра англійської мови

Ми раді вітати Вас!
Ласкаво просимо на сторінку кафедри англійської мови факультету іноземної філології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди!

Викладачі кафедри забезпечують навчання студентів денної та заочної форм навчання на таких факультетах університету: історичному, психології і соціології, юридичному, мистецтв, дошкільної освіти, фізичного виховання і спорту а також  студентів заочної форми навчання факультетів фізико-математичного, природничого, початкового навчання, працюють з групами аспірантів всіх форм навчання.

Для підвищення якості навчального процесу викладачі кафедри активно використовують сучасні інформаційні технології й залучають студентів до постійного користування англомовними онлайновими джерелами інформації. Навчальна робота і дослідницька діяльність в умовах реального мовного середовища сприяють ефективному формуванню у майбутніх фахівців конкурентних мовних компетенцій і навичок.

Важливими особливостями організації навчального процесу в магістратурі та аспірантурі є посилена увага до науково-дослідної роботи, поглиблення практичної спрямованості навчального процесу, проведення майстер-класів та інших форм зустрічей здобувачів з експертами та науковцями.

Основоположні стратегічні напрями розвитку кафедри англійської мови передбачають реалізацію такої діяльності:

  • інтернаціоналізацію навчального процесу: забезпечення викладання англійської мови на рівні міжнародних стандартів із запровадженням практики врахування результатів міжнародних іспитів в оцінюванні мовленнєвих компетенцій студентів; 
  • розширення онлайнової складової у викладанні англійської мови;
  • створення на базі інформаційних технологій сучасної навчально-методичної літератури, а саме електронних підручників розроблених курсів на платформах дистанційного навчання та відео-лекцій;
  • розробка на основі онлайнового контенту завдань для самостійної роботи студентів з урахуванням задач і цілей нових програм дисциплін;
  • удосконалення організації внутрішнього контролю якості викладання, в тому числі шляхом взаємо відвідувань.
61002,  м. Харків,  вул. Алчевських (Артема), 29, к. 210,
тел. (057) 714-17-01
e-mail:

Щебликіна Таміла Анатоліївна,

доктор педагогічних наук, доцент, професор

Campus LifeІм'я великого українського філософа, поета і народного просвітителя Г.С.Сковороди в офіційній назві нашого університету.